HISTORIA

Home
NASZ ZESPÓŁ
HISTORIA

historia ikonaSzanowni Państwo,
Zapraszamy do współpracy z firmą THUNDER. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w pracach z pirotechniką, a naszą specjalnością jest pirotechnika specjalna. Współtworzymy największe rekonstrukcyjne widowiska historii ożywionej i uroczystości rocznicowe związane z wydarzeniami historycznymi miast oraz miejscowości. Nasza wiedza i doświadczenie wykorzystywane są również w filmach i programach dokumentalnych.

Zajmujemy się także profesjonalnymi pokazami fajerwerków. Nasze pirotechniczne show są punktem kulminacyjnym wielu widowisk zarówno rozrywkowych jak i o charakterze oficjalnych uroczystości.

Na sukces naszej firmy składają się – wykwalifikowana kadra specjalistów, profesjonalne urządzenia oraz indywidualne i fachowe podejście do każdego powierzonego nam tematu.

Wybierając THUNDER decydujecie się Państwo na współpracę z zawodowcami i wybieracie rzetelnego partnera biznesowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również do odwiedzin naszego sklepu w którym znajdziecie szeroki asortyment produktów.
Zapraszamy również do odwiedzenia oraz polubienia naszego profilu facebook gdzie znajdziecie aktualne promocje oraz najnowsze informacje dotyczące naszej firmy

Copyright 2014 Thunder